İKPAYLAŞIM İnsan Kaynakları Danışmanlık

Her türlü soru ve iletişim talepleriniz için paylasim@ikpaylasim.com... [Devamı]

“TÜRKİYE İNSAN YÖNETİMİ DERNEĞİ (PERYÖN) EGE ŞUBESİ YENİ YÖNETİMİNİ SEÇTİ”

“TÜRKİYE İNSAN YÖNETİMİ DERNEĞİ (PERYÖN) EGE ŞUBESİ YENİ YÖNETİMİNİ SEÇTİ”

İnsan Yönetimi  Derneği Ege Bölge Şubesi olarak  Ege bölgesinde İnsan Kaynakları, Personel Yöneticileri, Üst Düzey Yöneticiler ve İnsan Yönetimine gönül verenler arasında mesleki işbirliği ve sosyal dayanışmayı kurmak, güçlendirmek ve geliştirmek; çalışma yaşamında işveren-işgören ilişkilerinin olumlu ve yasal koşullar içinde gelişmesini sağlamak ve çalışma barışını gerçekleştirmeye katkıda bulunmak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.PERYÖN Ege Şubesi 28.Ocak.2012 Cumartesi günü İzmir Ofisinde yaptığı Genel Kurul Sonucu Yeni Yönetim Kurulu’nu seçti.

 

Genel Kurul  sonunda bir konuşma yapan Serdar KALAYCIOĞLU seçimi oybirliği kazanmalarından dolayı tüm üyelerine teşekkür etti. Serdar KALAYCIOĞLU, derneğin mevcut itibarına daha fazla değer katmak adına yapacakları faaliyetlerden, mesleki anlamda üyelerine güç katabilmek için yeni eğitim programları ile üye gelişim faaliyetlerine vereceği ağırlığı ve bölgede daha fazla insan yönetimine gönül veren profesyonele ulaşmak ve mevcut üyeleri komite çalışmaları ile sahiplenmelerini arttıracaklarından bahsetti. Tüm insan yönetimine gönül veren iş hayatındaki profesyonelleri derneğe üye olmaya ve bu sene Mayıs ayında İzmir’de gerçekleşecek 9. Ege İnsan Yönetimi Zirvesine davet etti.

Yönetim Kurulu  olarak seçilen isimler;

Serdar KALAYCIOĞLU, Fatoş HÜSEYİNCA, H.Deniz GOYMAT, Yasemin AKKOZAK Diğdem PELİKLİ, Mustafa DERİCİ, Diğdem ÜŞENMEZ, Melek ÖZEN, Hüseyin PAKDOĞAN, Erdem YOLDAŞ,

Denetleme Kurulu  olarak seçilen isimler;

Barbaros KON, Arif DURUM, Batur BEHZATOĞLU, Aydın ÇEVİK, Meral KAHRAMAN, Sezen KASAP

Üst Kurul Delegesi olarak seçilen isimler;

Özer ŞENER, Serkan ODAMAN, , Ender KIZILRAY,Ahmet GÜLÇAĞ,Hulusi OFLAZ,Gürpınar OZANER

 

Bilgilerinize sunar, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Saygılarımla,

Serdar KALAYCIOĞLU
PERYÖN Ege Şubesi

Yönetim Kurulu Başkanı

 

Her türlü soru ve iletişim talepleriniz için paylasim@ikpaylasim.com