İKPAYLAŞIM İnsan Kaynakları Danışmanlık

Her türlü soru ve iletişim talepleriniz için paylasim@ikpaylasim.com... [Devamı]

26 MART 2016 CVCHECKUP GÜNLERİ – Radisson Blu Hotel Şişli

26 MART 2016 CVCHECKUP GÜNLERİ – Radisson Blu Hotel Şişli

CVCheckup Özgeçmişiniz profesyonel kimliğinizin tanıtım aracıdır. İkpaylasim catısı altında da yaptığım Cvcheckup CV ve Kariyer Danışmanlık işlerimizi farklı bir çatı altında yürütüyoruz. Çalışmalarımız dahilinde siz İKPaylaşım üye ve takibcilerine aşağıda yer alan etkinliğimizle ilgili bilgilendirmek isteriz.

 

Etkinliğimiz CV’isinin profesyonel olarak incelenmesi, yorumlanması kişinin kendisini daha profesyonel olarak tanıtması için profesyonel danışmanlık hizmetidir. İş arama-değiştirme sürecinde size üçüncü göz olarak CV’ inizi güncelliyor, kariyer yolunuzda ilerlemeniz için fark yaratıyoruz. İş bulmuyor iş ararken profesyonel kimliğinizi tanıtmanıza destek veriyoruz.

 

Ücret ve süreçle ilgili bilgi almak için: Esra KEMER -esra@cvcheckup.com veya esra@ikpaylasim.com ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

 

Teşekkürlerimizle

CVCheckup Ekibi

 

—————————————————————————

CVCHECKUP Hakkında….

CV Check Up ekibi farklı sektörlerden profesyonelin bir araya gelerek bilgi ve tecrübelerini diğer profesyonellere danışmanlık ve koçluk yapmak üzere bir araya gelmiş bir ekiptir. Ekip üyelerimiz sektöründe öncü firmalarda çalışmış işe alım uzmanları/danışmanları, yöneticilik yapmış profesyoneller ve profesyonel koçlardır.

Bireysel Hizmetlerimiz;

 

          Hedefe yönelik mi?
      Pozisyonunuza uygun mu?
      Profesyonel kimliğinizi tam olarak ifade ediyor mu?
      Kariyer hedefinize yönelik mi?
Cv hazırlamaya başlamadan önce hedeflerinizi çok iyi belirlemeli ve bu hedefe yönelik olarak cv’nizi hazırlıyor olmalısınız. Genel olarak bilgi, beceri ve başarılarınızı yansıtmak üzere hazırlayabileceğiniz cv’nizi, spesifik olarak bir pozisyona başvuracak şekilde de hazırlayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda hazırlanan cv, o işin gerekliliklerine göre hazırlanmış olmalıdır. Belirlenmiş iş için gerekli bilgi, beceri ve kişilik özellikleri incelenerek hazırlanmış bir cv daha başarılı sonuç verecek ve o işe sizin diğer kişilere göre daha uygun olabileceğinizi gösterebilecektir.
İster yeni  mezun olun, ister belirli bir iş tecrübesine sahip olun her seviyeden çalışan için seçilen paketler dahilinde hizmet verilmektedir.
Amacımız iş arama ve değiştirme sürecinizde pazarlama aracınız olan özgeçmişinizi en iyi şekilde sizlere hazırlamaktır.
Diğer bir amacımız içinizde potansiyeli çıkarmada, kariyer yolunuzu çizip, hedeflerinizi belirlemede size yol arkadaşlığı yapmaktır.
Bizler sizlerin ;
 İş arama sürecinizi kolaylaştırmak,
 Profesyonel kimliğinizi en iyi şekilde tanıtmak,
·     Kariyerinizi belirlemeniz ve geliştirmenizi sağlamak.

Her türlü soru ve iletişim talepleriniz için paylasim@ikpaylasim.com