www.ikpaylasim.com bilgi paylaşımı esasına dayanmaktadır.


www.ikpaylasim.com,  herhangi ücret beklentisi olmadan kullanıcılarını, İK ve ilgili konularda bilgilendirmeyi ve kullanıcılar arasında paylaşımı hedefleyen elektronik bir portalidir.

Hızla ilerleyen iş dünyasına ait her hizmette olabilecek her değişiklik gibi, bu web portalde yer alan bilgiler de zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Bu sebepten  www.ikpaylasim.com’da yer alan bilgilerin güncelliği kullanıcılar tarafından kontrol edilmelidir.

www.ikpaylasim.com’ u paylaşım sitesi haline getiren sizlersiniz ve İK ve iş dünyası ile ilgili paylaşımlarınızı bizler için çok önemli. Paylaşımlarınızı yaparken çok üyeli bir toplulukta bir üye olduğunuzu unutmamanızı, paylaşımlarınızı bu doğrultuda yapmanızı rica ederiz.

www.ikpaylasim.com’ da yayınlanan veriler kişilik ve firma haklarına saygı temeline dayanmaktadır.

www.ikpaylasim.com’ da yayınlanan bilgilerin tümü üyelerine açıktır. Kullanıcılar buradaki bilgileri kaynak göstermek koşuluyla kullanabilirler.

www.ikpaylasim.com içeriğine uygun ilgili tüm bilgi, deneyim ve görüşlere açıktır ve etik kurallar dahilinde yayınlanır.   

www.ikpaylasim.com kullanıcılarımızdan karşılaşılan hataları hoşgörü ile karşılamasını istemekle birlikte düzeltilmesi için site yönetimine haber vermeleri beklenmektedir

www.ikpaylasim.com herhangi bir siyasi, dini, ekonomik, kültürel görüşten; kişi veya gruptan bağımsızdır. Tüm yayımlarda tarafsızlık esastır.

www.ikpaylasim.com dinamik bir yapıya sahip olmakla birlikte site üyelerinin ve site yöneticisinin içeriği sürekli güncellemesi en önemli amaçtır.