ARALIK 2010 ATAMALAR

ARALIK 2010 ATAMALAR

Vefa Yamakoglu
Spine Tower Proje Koordinatörü
15 Aralık 2010

YTÜ İnşaat Mühendisliği mezunu olan Yamakoğlu, 24 yılı aşkın süredir sektörde birçok projede yer aldı. Son olarak İstanbul Torium Alışveriş ve Yaşam Merkezi inşaatının proje koordinatörlüğünü yürütüyordu.

Metin Tarakçı
CMC Genel Müdürü
15 Aralık 2010


İ.Ü. Alman Dili ve Edebiyatı mezunu. İş yaşamına Koçbank bünyesindeki çağrı merkezinde başladı. Egebank ve Demirbank’ta görev aldı. Koçbank’ın Alternatif Dağıtım Kanalları Çağrı Merkezi Müdürlüğü’nü yürüttü. 2005 yılında Genel Müdür Yardımcısı olarak CMC ekibine katıldı.


Mustafa Çamlıca
Ernst & Young Türkiye Başkanı
15 Aralık 2010


Ernst & Young Türkiye Vergi Hizmetleri Bölümü Başkanı Mustafa Çamlıca 8 Aralık 2010 tarihi itibariyle, Ernst & Young Türkiye Başkanlığı görevine atandı. Mustafa Çamlıca’dan önce bu görevi yürüten Osman Dinçbaş da eş zamanlı olarak Ernst & Young Türkiye, Pazar ve İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan olarak görev yapmaya başlayacak.


Emil Gotchev
Danone Tikveşli Genel Müdürü
15 Aralık 2010

Danone Bulgaristan’da sırasıyla, Bölgeler Müdürü, Zincir Mağazalar Müdürü, Ulusal Satış Müdürü ve Ticari Direktör görevlerini üstlendi. Eylül 2005’te Danone Bulgaristan Genel Müdürü görevine atanan Gotchev, Ocak 2009 tarihinden bu yana bu görevine ek olarak Danone Yunanistan Genel Müdürü pozisyonunu da eş zamanlı yürüttü.

Bu yazı www.yenibiris.com’ dan alınmıştır.