CVİNİZ TANITIMINIZ OLSUN, KARİYERİNİZ BAŞARILARLA DOLSUN…

Özgeçmişleriniz profesyonel kimliğinizin, kariyerinizin tanıtım/pazarlama aracıdır. Tanıtım aracınız ne kadar etkili ve şık olursa inceleyen üzerinde bir o kadar etkiyi çok kısa sürede bırakabilirsiniz. Profesyonel kimliğinizi tanıtırken gözünüzden kaçan detaylar, yeterli şekilde açıklayamadığınız görevler veya farkına varmadığınız yetenekleriniz olabilir mi? Özgeçmişime bakıyorum ama eksiklik yok ama emin olamıyorum veya yeniden yazmak istiyorum diyorsanız CV inize check up yaptırabilirsiniz. 

 

Özgeçmişiniz incelenerek hem içerik hem de format ile ilgili değişiklik önerileri sizlerle paylaşılacaktır. CVinizde herhangi bir değişiklik yapılmayacak olup, yeniden yazma, ön yazı talebi ve/veya düzenlemelerin yapılması için lütfen iletişime geçin.

 

Sizde eğer özgeçmişinizin uzmanlar tarafından değerlendirilmesini isterseniz aşağıda yer alan formu doldurmanız ve cvinizi word formatında eklemeniz yeterli olacaktır.

Hizmetimizle ilgili teklif almak istiyorsanız www.cvcheckup.com' u inceleyebilir veya esra@ikpaylasim.com veya/esra@cvcheckup.com eposta adresiyle iletişime geçerek teklif isteyebilirsiniz. 

*Yabancı dilde hazırlanan cvler için teklif isteyiniz.  

 

İsim (gerekli)

Soyisim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

 CV'min 3. şahıslar tarafından gözden geçirilmesini kabul ediyorum

 

Paylaşımlarınız için teşekkürlerimizle