İKPAYLAŞIM İnsan Kaynakları Danışmanlık

Her türlü soru ve iletişim talepleriniz için paylasim@ikpaylasim.com... [Devamı]

EZGİ ERDOĞAN-ÇEVRE MÜHENDİSİ-İŞ ARARKEN YARATICI OLMAK

EZGİ ERDOĞAN-ÇEVRE MÜHENDİSİ-İŞ ARARKEN YARATICI OLMAK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ezgi Hanım' ın sitesini gördüğümde çok hoşuma gitti ve diğer yandan yaratıcı bir siteyle karşılaştığım için çok heycanlandım. Kendisi iş arayışına yaratıcı bir çözüm bulduğu gibi üzerinde de çalışıyor ve günden güne değişikliklerle işverene kendisini daha iyi ifade etmeye çalışıyor. Günümüzde işsizlik oldukça fazla olduğu gibi artık iş arayan adaylar arasından da sıyrılmak, kendini ifade etmek, tanıtmak için genç arkadaşlarımız yaratıcı çözümler üretiyor. Ezgi Hanım' ın iş arayışında kaynaklarını belirleyip kendi yolunu çizmeye çalıştığı için tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

 

Kendisiyle kısa süre sohbetimizden bazı notlar.

 

Bu site fikri nasıl aklına geldiğini, neler yaptığını, siteden geri dönül olup o sorduğumda.

 

>Bu fikir nereden aklınıza geldi. 

>>"Bu fikri "artık iş bulmak için, işverene ulaşmak için ne yapabilirim?" düşüncesi ile uygulamaya koydum. Hani bir şarkı var (Moğollar) "bir şey yapmalı! bir şey yapmalı!" İşte tam o an sadece İnsan Kaynakları Uzmanlarının değil de Yöneticilerin de özgeçmişime bakmasını, değerlendirme yapmasını istedim. İşverenlerin başvuruda bulunabilmeleri için de form oluşturmaya karar verdim, bizim (Çalışanların) yaptığının tam tersi yani.

>Siteden geri dönüş aldınız mı? 

>>Uygulamamı beğenen İnsan Kaynakları Uzmanı bir kaç değerli arkadaş sitelerinde paylaşımda bulundular. Çok fazla destek ve beğeni oldu. Ama paylaşımlar sınırlı kalınca sesimi duyurabilmem sanırım duraksadı.

>İş teklifi aldınız mı?

>>Bir kaç teklif aldım. Ama en uygun teklifi bekliyorum. 

 

Sizde ekibinize Ezgi Hanım ile can katmak isterseniz burdan iletişime geçebilirsiniz.

http://isariyorumamabulamiyorum.com/

 

​Esra Kemer TÜLÜ

Her türlü soru ve iletişim talepleriniz için paylasim@ikpaylasim.com