İKPAYLAŞIM İnsan Kaynakları Danışmanlık

Her türlü soru ve iletişim talepleriniz için paylasim@ikpaylasim.com... [Devamı]

GELİŞİM BUTİĞİ İŞ HUKUKU WORKSHOP / 02 NİSAN 2016

GELİŞİM BUTİĞİ İŞ HUKUKU WORKSHOP / 02 NİSAN 2016

GELİŞİM BUTİĞİ ETKİNLERİ / İŞ HUKUKU

Bu etkinlikle ilgili detay bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Bu etkinlik sadece anlatım odaklı değil, çalışma hayatınızda sorunlarınızı çözüme odaklı  olarak ilerlemekte sizlerin workshop öncesi ““İş Kanunu’nda doğum izni konusunda yapılan en son değişiklikler” üzerine soracağınız soruların cevaplanması üzerine şekillenecektir. Tanıtım yazısı  için tıklayınız

LÜTFEN WORKSHOP KONUSU İLE İLGİLİ SORULARINIZI HAZIRLAMAYI ve BİZE GÖNDERMEYİ UNUTMAYIN…. SORULARINIZA HEM YASAL HEMDE İNSAN KAYNAKLARI SÜREÇLERİ AÇISINDAN ÇÖZÜM ÜRETİP İŞ SÜREÇLERİNİZİ ETKİN YÜRÜTMENİZ İÇİN SİZLERE WORKSHOP GÜNÜ İŞ HUKUKU UZMANIMIZ VE İK UZMANIMIZ DAHA ETKİN YÖNLENDİRME YAPABİLECEKLERDİR. 

IK paylaşım olarak bu konseptte yapacağımız ilk workshop’un uzmanları IK Profesyoneli Metin Akkaya ve Avukat Alper YILMAZ olacak. Kahvaltı eşliğinde gerçekleşecek bu workshop konusu ise, “İş Kanunu’nda doğum izni konusunda yapılan en son değişiklikler” ve halen Mecliste görüşülmekte olan “Geçici İş İlişkisi (esnek çalışma)” tasarısı düzenlemeleri.

Bu iki konunun iş hukukuna yansımasını Av. Alper YILMAZ, IK Yönetimine yansımasını ise Metin Akkaya ele alacak.

Sizlerin de bu son derece güncel konular hakkında merak edip  sormak istedikleriniz var ise “Merak Ediyorsan Gel Sor Workshop Etkinliği”ne bekleriz.

WORKSHOP KONUSU: “İş Kanunu’nda doğum izni konusunda yapılan en son değişiklikler& “Geçici İş İlişkisi (esnek çalışma) Tasarısı Düzenlemelerinin soru cevap eşliğinde aktarılması

EĞİTİM AMACI         : Doğum izni ve  “Geçici İş İlişkisi (esnek çalışma)” Tasarısı  Düzenlemeleri konusuyla ilgili İş Kanunu’ nda yapılan son düzenlemelerin iş süreçlerine ve uygulamalarına etkisi, dikkat edilmesi gereken detayların aktarılması ve katılımcıların sorularının cevaplanması.

EĞİTİM TARİHİ         : 02 Nisan 2016

EĞİTİM SÜRESİ         : 09:30 – 13:00

KONU                            : İş Kanunu’nda doğum izni konusunda yapılan en son değişiklikler& “Geçici İş İlişkisi (esnek çalışma) Tasarısı Düzenlemeleri

EĞİTMEN                    :Av. Alper Yılmaz – İş Hukuku Avukatı, İş Hukuku Eğitmeni

                                        Metin Akkaya – İnsan Kaynakları Şefi Ortadoğu Şirketler Grubu, Eğitmen

 

EĞİTİM YERİ             : Radisson Blu Hotel Şişli (Doğanbey, Şişli Sk., 34360 Istanbul/Altındağ/Marmara

ADRES -YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ                      

Workshop kayıt ve talepleriniz için esra@ikpaylasim.com veya 05322279630 ile iletişime geçebilirsiniz.

WORKSHOP ÜCRETİ         :Lütfen bilgi alınız  

WORKSHOP soruları kaydın kesinleşmesi ile istenilecektir.

Etkinliğimiz kahvaltı dahilinde gerçekleşecek olup, ücrete dahildir.

GENEL EĞİTİM BİLGİLERİ VE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ.


alperAv. Alper Yılmaz 

Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2002′ de bitirdi. Türkiye’ nin önde gelen bağımsız denetim şirketlerinden olan Arthur Andersen ve Ernst Young’ da hukukçu olarak çalıştıktan sonra, mesleki faaliyetlerine serbest olarak devam etti.

Halen serbest çalışmakta olup İş Hukuku ve Endüstriyel İlişkiler Danışmanlığının yanı sıra çeşitli kuruluşlarda seminer, konferans, hizmet içi eğitim gibi eğitim etkinlikleri de yapmaktadır.

TRT Bünyesinde düzenlenen; Türk İş Hukukunun AB kuralları ile Uyumlaştırılması, İş Güvencesi konulu radyo programlarına uzman hukukçu olarak katılan Av. Alper YILMAZ, İş hukuku ile  konulu eğitim programlarında uzman hukukçu olarak görev almıştır. İşverenin Takdir Hakkı konulu makalesi Türk Hukuk Enstitüsü Dergisinde yayınlanan YILMAZ, hala çalışma hayatına ilişkin yazılı ve görsel platformlarda makale ve yazılarına devam etmektedir.

Galatasaray Üniversitesi’ nde Yüksek Lisans çalışmalarına devam eden Alper YILMAZ, İstanbul Barosu Çalışma Komisyonu ve Türkiye Personel Yönetimi Derneği (PERYÖN) üyesidir. Halen Legal İş ve Sosyal Güvenlik Dergisi Yayın Kurulunda görev almaktadır.metin akkayaMetin Akkaya 

Lisans eğitimini İşletme bölümünde tamamlayan Metin Akkaya, Yüksek Lisans Eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde “Endüstri İlişkileri ve İnsan Kaynakları” alanında tamamlamıştır. “İnsan Kaynakları” ve “Organizasyonel Gelişim” alanında uzmanlaşmıştır.

Halen Ortadoğu Şirketler Grubunda İnsan Kaynakları Şefi görevini yürütmektedir. İş ve Yönetim.Com blogunda İnsan Kaynakları Yönetimi, Profesyonel Yönetim, Liderlik ve Bireysel Farkındalık ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır.

Çeşitli sivil topluk kuruluşlarında aktif görevler alarak meslektaşlarıyla iletişim halinde olup, meslekteki yenilikleri takip etmekte ve gönüllü eğitmenlik yapmaktadır.

 

Her türlü soru ve iletişim talepleriniz için paylasim@ikpaylasim.com