EĞİTİM KATALOĞU

Eğitim kataloğuna buradan ulaşabilirsiniz =>

İKPAYLAŞIM HAKKINDA

  •  İkpaylaşım İnsan Kaynakları Danışmanlık 15 yıldan fazla İnsan Kaynakları alanında ve uzmanlarıyla diğer alanlarda Eğitim, danışmanlık tecrübesiyle 2012 yılında kurulmuştur. Eğitmen ve danışmanlarımızla farklı sektörlerde tecrübe kazanmış ve eğitim-danışmanlık çalışmalarında bulunulmuştur.
  •  Ana hedefimiz kurumların ve bireylerin performansını ölçülebilir, gözlemlenebilir bir şeklide artırmaktır, kurumların ihtiyaçlarına özel çalışmalar gerçekleştirmektir.
  •  Proje bazlı ve ihtiyaç temelli çalışır, uzman olmadığımız konularda hizmet vermeyiz.

HİZMET SÜRECİ

Eğitim ve danışmanlık süreçleri aşağıdaki aşamalarda yürütülmektedir.

hizmet süreci

PROJE UYGULAMA SÜRESİ

Proje uygulama süresi, ihtiyaçlar, kaynaklar ve yönetim kararı doğrultusunda belirlenecektir. Eğitim programı her eğitim için farklı olmakla birlikte değişken sürelerdedir. .

Eğitim detayları taleple birlikte genel içerikle birlikte gönderilecektir. İş birimi ve İK ile yapılacak ihtiyaçların belirlendiği toplantı ve çalışmalar sonrasında kuruma özel içerik hazırlanacaktır. Eğitim içerikleri tamamen kurumun ihtiyaçlarına, önceliklerine, değerlerine ve kültürüne uygun olarak yeniden yazılacaktır.

İLETİŞİM VE TALEP

Eğitimlerimiz ile ilgili talepleriniz ve detay bilgi talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Detaylı bilgi için Esra Kemer esra@ikpaylasim.com ile iletişime geçebilirsiniz. Eğitimlerle ilgili teklif taleplerinizle birlikte lütfen ihtiyaçlarınızı ve istediğiniz genel detaylarınızı belirtin.

İLETİŞİM FORMU

İsminiz (gerekli)

E-posta Adresiniz (gerekli)

Konu

Mesajınız

 

Teşekkürlerimizle
İKPaylasim – İnsan Kaynakları Bilgi Paylaşım Platformu
Esra Kemer
İnsan Kaynakları ve Kariyer Danışmanı