www.ikpaylasim.com, Kaynağı İnsan Bilgi Paylaşım Platformu

 

ikpaylasim.com insan kaynakları profesyonellerine ya da bu alanda kendini geliştirmek isteyen kişilere, İ.K. dünyasında neler oluyor diye merak eden bireylere hitap eden paylaşım platformudur. Bizler İnsan Kaynakları alanında, masanın her iki tarafında çalışmış ve konusunda uzmanlaşmış profesyonelleriz. 

 

İ.K. alanında çalışan kişiler, profesyonel hayatlarında kimi zaman farklı fikirlere, dokümanlara, formlara, makalelere, eğitim materyallerine…vb  ihtiyaç duymaktadırlar.  Bilgiye ulaşabilmek için aynı pozisyonda çalışan profesyonellerle iletişim kurmak veya keşfedilmiş bilgiyi tekrar keşfetmek için internette uzun zaman harcamak, teorik bilgiyi pratik bilgiye dönüştürmek için büyük bir emek sarf edilir. Bu amaçla kurulmuş, yayına devam etmiş uzmanlar tarafından desteklenmiştir.

 

2010 yılından beri devam eden süreçte sizlerin desteğiyle ikpaylasim/kaynağı insan bilgi paylaşım platformu büyümüş ve ilgi görmüştür. Üyelerinden gelen talepler ve güncel konular doğrultusunda eğitim düzenlenmiştir. Yine üyelerinden gelen talepler doğrultusunda çeşitli projelerde yer almıştır.

 

İKPaylaşim olarak İnsan Kaynakları alanında meslek standardının belirlenmesi projesinde Peryön' e destek vermekteyiz.  

 

Daha detaylı bilgi için  ESRA KEMER TÜLÜ

FARKIMIZ

  • Uzmanlığımız, profesyonelliğimiz,
  • Hobimiz = İşimiz,
  • Amotör ruhumuz,
  • Gelişim isteğimiz

 

 

 

www.ikpaylasim.com

 

 

 

 

 

 

Sayfanın eski versiyonu için tıklayınız.