www.ikpaylasim.com, Kaynağı İnsan Bilgi Paylaşım Platformu

 

 

ikpaylasim.com insan kaynakları profesyonellerine ya da bu alanda kendini geliştirmek isteyen kişilere, İ.K. dünyasında neler oluyor diye merak eden bireylere hitap eden paylaşım platformudur.

 

İ.K. alanında çalışan kişiler, profesyonel hayatlarında kimi zaman farklı fikirlere, dokümanlara, formlara, makalelere, eğitim materyallerine…vb  ihtiyaç duymaktadırlar.  Bilgiye ulaşabilmek için aynı pozisyonda çalışan profesyonellerle iletişim kurmak veya keşfedilmiş bilgiyi tekrar keşfetmek için internette uzun zaman harcamak, teorik bilgiyi pratik bilgiye dönüştürmek için büyük bir emek sarf edilir.

 

Kimi zaman İ.K. ve fonksiyonlarına ait hazırlanan yazılar, araştırmalar, raporlar  sadece yönetici veya çalışma arkadaşları ile belirli okuyucu kitlesiyle sınırlı kalmıştır ve geri dönüşler yine aynı kişilerden gelmiştir. Farklı fikirlerin, görüşlerin öneminin çok olduğu profesyonel hayatta, aynı işi yapan farklı profesyonellerin uygulamalarını görmek, bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak önemlila birlikte zaman ve emekten tassarruf sağlanmaktadır.

 

ikpaylasim.com’da bilgi ve tecrübelerin paylaşımıyla artan bilgi felsefesinden yola çıkarak,

 

  •     doğru bilgiye ulaşmakla zaman ve emekten tasarruf sağlamak isteyen,
  •     İ.K. alanında bilgi sahibi olmak isteyen,
  •     Bilgi ve tecrübelerini yazılar, hazırladığı formlar, eğitim sunumları gibi yazılı ekipmanlarla paylaşmak isteyen,
  •     İ.K. alanında kaliteli bilgiyi arayan ve bilgisini paylaşmak isteyen tüm profesyonelleri buluşturmayı hedeflemektedir.

Teşekkürlerimizle,

 

www.ikpaylasim.com