EĞİTİM BİLGİLERİ

Eğitimlerimiz gelen talepler doğrultusunda butik olarak planlanlamakta ve gerçekleşmektedir. (15 – 20 kişi ile sınırlıdır)

 

Eğitimden 5 iş günü öncesinde gelen iptal taleplerinin %50si fatura edilecektir. İptal taleplerinizi eğitimden 6 işgünü öncesine kadar yapmanızı rica ederiz.

 

EĞİTİM FİYATI İÇERİSİNE
Öğle yemeği, eğitim dokümanları, ikramlar, katılım sertifikası dâhildir. Aksi bir durumda eğitim duyurusunda konuyla ilgili bilgi verilecektir.

 

EĞİTİM REZERVASYONU
Aşağıdaki form ile ön kaydınız yapılmış olur. Formu doldurduktan sonra ön kaydınız yapılıp yapılmadığına dair bir e-mail gönderilir. Bu e-mail ile birlikte kesin kayıt formu ve ödeme bilgileri tarafınıza iletilir. Ödeme yapılmadan kesin kaydınız yapılmaz.

 

EĞİTİM YERİ

Eğitim yeri/lokasyonu eğitim duyurusu ile bildirilmekte olup, katılımcıların bölge yoğunluğu, değişen koşullar doğrultusunda ikpaylasim eğitim yerini değiştirebilir. Değişen bu bilgiler eğitim katılımcılarına eposta ve telefon ile bildirilecektir.

 

İNDİRİM KOŞULLARI

www. ikpaylasim.com üyelerine indirimlidir. Aynı firmadan 2 den fazla katılımda teklif alınız.

 

EĞİTİM ÜCRETİ :  esra@ikpaylasim.com veya egitim@ikpaylasim.com e-posta adresleri aracılığıyla teklif ve detay bilgi alınız. Eğitim ücretleri, konu ve süre değişkenlerine göre farklılık gösterebilmektedir.

 

Kesin kayıt yaptırmadan ve ödemeyi gerçekleştirmeden önce mail atarak veya aşağıdaki formu doldurarak da kontenjan hakkında bilgi alınız.

 

İsim-Soyisim (gerekli)

Firma Adı

İş Ünvanınız (gerekli)

Telefon Numaranız (Sizi Gerektiğinde Arayabilmek İçin Gerekli)

Eposta Adresiniz (Gerekli)

Fatura Adresi

Vergi Dairesi ve Vergi No

Faturanın Gönderilmesi İstenen Adres