İKPAYLAŞIM İnsan Kaynakları Danışmanlık

Her türlü soru ve iletişim talepleriniz için paylasim@ikpaylasim.com... [Devamı]

İNSAN KAYNAKLARI GELİŞİM DERNEĞİ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

İKAGED

Türkiye’ de İnsan Kaynaklarının Gelişimi için kurulan İNSAN KAYNAKLARI GELİŞİM DERNEĞİ “İKAGED” çalışmalarına başlamıştır.

Derneğimizin faaliyetleri kapsamında yapılacak çalışmalarda, İNSAN KAYNAKLARI’nın sürekli gelişimi için çalışma yapacak, eğitim verecek, derneğin sosyal sorumluluk projelerinde yer alacak şirket sahibi veya yöneticilerinin tek çatı altında birleşerek, bireysel veya kurumsal üye olarak aramızda görmek arzusundayız.

İKAGED tarafından tanıtım çalışmaları, eğitimler, ücretsiz seminerler ve bilgilendirme toplantıları yapılacaktır. İnsan Kaynağı Yönetiminin yasal bilgilendirmeleri için çalışmalara 2015 Eylül ayından itibaren başlanması planlanmaktadır. Ayrıca aynı tarihten itibaren üyelerimize İnsan Kaynakları süreçleri, geliştirme çalışmaları, yasal uygulama konuları, değişiklikler ve diğer süreç uygulamaları ile ilgili sirküler gönderilmesi için çalışmalar başlatılmıştır.

Türkiye’de çeşitli illerde şube açılışları ve bazı illerde temsilcilikler açılması düşünülmektedir. Bundan sonraki hedefimiz İnsan Kaynakları Meslek Odası kurulmasına yönelik olacaktır.

 

Çalışma grupları oluşturmak, eğitim vermek, derneği temsil etmek gibi katılımlarınız ve üyelik işlemleri için www.ikaged.org internet sitemizden üyelik formlarını doldurmanızı beklemekteyiz.

Dernek Genel Kurulu toplantılarına katılabilmek için, 2015 yılı Temmuz ayı sonunda yapılacak üyelik işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir

Üyelik işlemleri için aşağıdaki mail adreslerinden bilgi ve destek alabilirsiniz:

Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Didem Özalp dozalp@ikaged.org

Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Esra Kemer ekemer@ikaged.org

İnsan Kaynaklarında çalışan siz değerli yöneticilerimizin katkılarıyla, Türkiye’de İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi, mesleki çalışmalar yapılması ile gelecek nesilleri kazanmak ve İnsan Kaynakları mesleğini arzulanan seviyeye çıkarmak ana hedefimizdir.  

 

Şakir Gülsever                                Esra KEMER

İnsan Kaynakları Gelişim Derneği       İnsan Kaynakları Gelişim Derneği

Yönetim Kurulu Başkanı                    Yönetim Kurulu Üyesi 

Her türlü soru ve iletişim talepleriniz için paylasim@ikpaylasim.com