İKPAYLAŞIM İnsan Kaynakları Danışmanlık

Her türlü soru ve iletişim talepleriniz için paylasim@ikpaylasim.com... [Devamı]

İŞ KANUNU UYARINCA FESİH SÜRECİNİN YÖNETİMİ / 25 NİSAN 2012 TİTANİC CİTY—TAKSİM

İŞ KANUNU UYARINCA FESİH SÜRECİNİN YÖNETİMİ / 25 NİSAN 2012 TİTANİC CİTY—TAKSİM

İK Departmanının belki de en çok zorlandığı süreçlerden bir tanesidir fesih. İş Kanunu ile işe iade hükümlerinin kabul edilmesi ile birlikte, fesih sürecinin yönetilmesi ayrı bir önem kazanmıştır. Bu süreçte yapılacak ufak bir hata dahi, şirketin kıdem ve ihbar tazminatına ek olarak tazminat ödeme yükümlülüğünü doğurabilmektedir. Bu konudaki sürecin doğru ve uygun bir şekilde yönetebilmek odaklı hazırlanan bu eğitimde,  örnek uygulamalar ile Yargıtay kararlarından yola çıkarak güncel sorularınıza cevap vermeyi hedefliyoruz. Bu eğitimdeki amacımız salt bilgi vermek değil, fesih konusundaki sorularınızın çözümüne etkin ve etkili bir bakış açısı geliştirmektir.

 

EĞİTİMİN HEDEFİ

Şirketlerin; İnsan Kaynakları birimi, personel birimi, muhasebe birimlerinde personel konuları ile ilgilenen uzman ve elemanlarının iş kanunu ve fesih sürecinin yönetimi konusunda eksikliklerin tamamlanması ve uygulamalarını yasal gerekliliklere göre yapmalarının sağlanması için gereken bilgilerin aktarılması amaçlanmaktadır.

Fesih sürecine ilişkin tüm aşamaların örneklerle birlikte değerlendirilerek, katılımcıların uygulamada karşılaştıkları sorunlara daha etkin bir şekilde müdahale imkanı hedeflenmektedir. Bu çerçevede örnek Yargıtay kararları, örnek fesih bildirimleri üzerinden, olay bazında değerlendirmelere yer verilecektir.

 

KİMLER KATILMALI

  • İnsan Kaynakları konusunda bilgi ve becerilerini geliştirerek, kariyer yapmak isteyen; İnsan Kaynakları Uzmanları, uzmanlar, yöneticiler

 

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

  • Fesih Kavramı
  • Çalışan Ve İşveren Feshi
  • Fesihte Uygulanacak Usul
  • Fesih Sebepleri
  • İkale
  • Örnek Fesih Bildirimleri
  • İş Güvencesi Hükümleri
  • İşe İade Davaları
  • İşe İade Davasından Sonraki Süreç

 

EĞİTİMİN SÜRESİ

1 Gün ( 10:00 – 17:30) (Eğitimden 15 dakika tüm katılımcılarımızın eğitim yerinde olması hepimize zaman kazandıracaktır. :) )

 

Katılımcı Sayısı

Max.15 Kişi

 

EĞİTMEN:

Av. Alper Yılmaz

1979  yılında Ankara’da doğdu. 2001 senesinde Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Türkiye’nin önde gelen bağımsız denetim şirketleri olan Arthur Andersen ve Ernst Young’ da hukukçu olarak çalıştıktan sonra, mesleki faaliyetlerine serbest olarak devam etti.

Devamı için tıklayınız


 

EĞİTİMLE İLGİLİ TÜM BİLGİ TALEPLERİNİZ VE SORULARINIZ  İÇİN paylasim@ikpaylasim.com E-POSTA ADRESİNİZİ KULLANMANIZI RİCA EDERİZ.EĞİTİM BİLGİLERİ

EĞİTİMLER
Eğitimlerimiz gelen talepler doğrultusunda butik olarak planlanlamakta ve gerçekleşmektedir. (15 kişi ile sınırlıdır)

 

EĞİTİM FİYATI İÇERİSİNE
Öğle yemeği, eğitim dokümanları, ikramlar, katılım sertifikası dâhildir.

 

EĞİTİM REZERVASYONU
Aşağıdaki form ile ön kaydınız yapılmış olur. Formu doldurduktan sonra ön kaydınız yapılıp yapılmadığına dair bir e-posta gönderilir. Bu e-posta ile birlikte kesin kayıt formu ve ödeme bilgileri tarafınıza iletilir. Ödeme yapılmadan kesin kaydınız yapılmaz.

 

İLETİŞİM

TEL:  0531 695 23 70 telefon numarasından soru ve detayları öğrenebilirsiniz.

 

İNDİRİM KOŞULLARI
Aynı firmadan =>3 kişi katılımında %5, 4-6 kişi katılımında %10,

www. ikpaylasim.com üyelerine %5

 

EĞİTİM ÜCRETİ
1 Günlük eğitimin ücreti 385 TL+KDV’dir.

 

EĞİTİM SAATLERİ
09:30-17.30

 

 

EĞİTİM YERİ
Titanic Otel – Taksim İstanbul

Lamartin Cad. No:47

Konum için tıklayınız.

 

 

 

 

Şehir dışında eğitime gelen katılımcılarımızın konaklama ve ulaşım organizasyonlarını  Meta Turizm tarafından İkpaylasim’ a  özel fiyatlarla yapmakta olup, talepleriniz ile ilgili aşağıda yer alan iletişim bilgilerinizi kullanabilirsiniz.

 

Meta Turizm

Sürhay Ünal

e-posta : surhay@meta-turizm.com

Telefon  : 05336604351

 

 

Kesin kayıt yaptırmadan ve ödemeyi gerçekleştirmeden önce e-posta atarak veya aşağıdaki formu doldurarak da kontenjan hakkında bilgi alınız. Eğitim iptali eğitimden 5 gün öncesine kadar yapılabilmektedir. Kayıt işlemi yaptırıp, eğitimden 5 gün öncesi içerisinde iptal eden katılımcıdan  eğitim ücretinin %30′ u alınarak fatura edilecektir.

 

İsim-Soyisim (gerekli)

Firma Adı

İş Ünvanınız (gerekli)

Telefon Numaranız (Sizi Gerektiğinde Arayabilmek İçin Gerekli)

Eposta Adresiniz (Gerekli)

Fatura Adresi

Vergi Dairesi ve Vergi No

Faturanın Gönderilmesi İstenen Adres

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her türlü soru ve iletişim talepleriniz için paylasim@ikpaylasim.com