İKPaylaşım amacı itibariyle İnsan Kaynakları profesyonellerinin mesleki ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi hedeflemektedir. Bu anlamda güvenilir, kaliteli hizmet sunan, isteklerinize göre eğitim ve danışmanlık hizmeterini sunabilece İK tedarikçileriyle iş birliği yapmaktadır.  Bu kapsamda arayışta olduğunuz konu/hizmet ile ilgili talepleriniz doğrultusunda size doğru hizmeti sunan tedarikçiyi avantajlarımızla buluşturuyoruz. Detay bilgi ve talepleriniz için aşağıdan iletişime geçebilirsiniz.

Esra Kemer

İnsan Kaynakları ve Kariyer Danışmanı

esrakemer@ikpaylasim.com

poldy_insan_kaynaklari_yazilimi_h1417POLDY, Türkiye’de ilk İnsan Kaynakları yazılımını yapan, sektörün öncü firmasıdır. Her geçen gün tecrübe ve uzmanlığının üzerine fazlasını eklemiş ve 23 yıldır sadece İK yazılımı yaparak alanında tartışmasız uzman firma konumunu perçinlemiştir.
Bugüne kadar çalıştığı firmalar ile uzun dönem devam eden ilişkiler, yüksek kullanıcı ve müşteri memnuniyeti POLDY’yi hep bir adım daha ileriye gitmek için teşvik etmiştir.

Devamını Oku

İş ortaklarımızdan alacağınız hizmetlerden İKPAYLASIM İnsan Kaynakları Bilgi Paylaşım Platformu üyesi olduğunuz için avantajlı bir şekilde faydalanabilirsiniz. Lütfen iletişiminiz sırasında www.ikpaylasim.com üyesi olduğunuzu belirtiniz.

Bilgi ve iletişim için Esra Kemer – esrakemer@ikpaylasim.com