KASIM 2010 ATAMALAR

KASIM 2010 ATAMALAR 


 

 


Dr. Cüneyt Demirgüreş
UniCredit Menkul Değerler Hisse Senedi Araştırma Müdürü 
08 Kasım 2010
ODTÜ mezunu, Boğaziçi Üniversitesi’nde MBA yaptı. University of Alabama’da finans üzerine doktora derecesi aldı. 2000-2007 yılları arasında İsviçre Portföy Yönetimi A.Ş. Genel Müdürü olan Demirgüreş, yeni görevi ile birlikte aynı zamanda Doğu Avrupa & Ortadoğu Hisse Senedi Piyasaları Araştırma Grubu Başkan Vekili olarak da atandı.Tibet Soysal
Ford Otosan Pazarlama Müdürü
08 Kasım 2010


 


İTÜ Makina Mühendisliği mezunu, Koç Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamladıktan sonra iş hayatına Ford Otosan’da atıldı. Pazarlama ve satış bölümlerinde çeşitli görevler aldı. Son olarak Ford Otosan’da Satış ve Satış sonrası Saha Operasyonları Müdürü olarak görev yapıyordu.


 
Serhan Turfan
Ford Otosan Servis ve Yedek Parça Direktörü 
08 Kasım 2010
 
Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olan Turfan, MBA’ini yaptıktan sonra 1995 yılında Ford Otosan’da iş hayatına başladı. Sırasıyla Satış Planlama Müdürü, Filo Satış Müdürü ve Ford Otosan Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu.
  
   
Şafak Tuğut
Volvo Kamyon Satış Müdürü 

08 Kasım 2010Doğu Akdeniz Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. 2000’de Volvo Group‘da Satış Koordinatörü olarak göreve başladı. Tuğut, 2002 yılında Volvo Kamyon Satış Koordinatörlüğü’ne atandı. 2007 yılında Çalık Enerji’de Ticaret Müdürü olarak iş değişikliği yaptı.


 


Sedat Müderrisoğlu
Philip Morris/Sabancı Genel Md.
 


 


Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden mezun oldu. Philip Morris Sabancı’ya 1993’te Tütün Müdürü olarak katıldı. Çeşitli pozisyonlarda görev alan Müderrisoğlu, Ekim 2008’de Latin Amerika ve Kanada Operasyonlar Başkan Yardımcılığı görevine atandı.


 
 
Elif Çoban
Şölen İcra Kurulu Başkanı 
29 Kasım 2010ODTÜ Ekonomi mezunu. Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde yüksek lisans yaptı, aynı üniversitede araştırma görevlisi oldu. Şölen Çikolata’da İhracat Müdürü, İhracattan ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Şölen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev aldı.


 
Ülkem Kırımlı
Philips Aydınlatma Türkiye Yürütme Kurulu Başkanı 
29 Kasım 2010Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun Kırımlı 20 yılı aşkın kariyeri süresince, hızlı tüketim ürünleri, perakende ve telekomünikasyon sektörlerindeki yurtiçi ve yurtdışı üst düzey yönetici pozisyonlarda görev aldı. Kırımlı, 2009 yılı sonunda Türkiye’ye döndü.


Bu yazı www.yenibiris.com ‘ dan alınmıştır.