İKPAYLAŞIM İnsan Kaynakları Danışmanlık

Her türlü soru ve iletişim talepleriniz için paylasim@ikpaylasim.com... [Devamı]

Merak Ediyorsan Gel Sor Workshop / GELİŞİM BUTİĞİ ETKİNLİKLERİ

Merak Ediyorsan Gel Sor Workshop / GELİŞİM BUTİĞİ ETKİNLİKLERİ

Bir eğitimde temel nokta katılımcıların akıllarındaki sorulara tam ve net cevap alabilmeleridir, aldıkları bilgi doğrultusunda iş süreçlerinde bilgiyi davranışa dönüştürebilmeleri ve uygulayabilmeleridir.  İşte “İK Paylaşım” olarak bu ihtiyacı karşılamak için, katılımcıların belirli konular üzerindeki soruları üzerinden hareketle yol alacak bir workshop etkinliği yapmayı hedefliyoruz. Katılımcı, etkinliğe kayıt ile birlikte başvuru formunda, workshop konusu ile ilgili dilediği kadar soruyu belirttikten sonra hem bunların cevaplarını alabilecek, hem de diğer katılımcıların soruları ile konu hakkında daha da bilgilendirileceklerdir.

Who What Where on BlackboardKısa ve net ifadeyle model olarak özelden hareketle genele ulaşma modelini hedefliyoruz. Bu şekilde hem katılımcı aklındaki soruların net cevabını alabilecek, hem de somut örnekler üzerinden konu hakkında genel bilgi sahibi olabilecektir.

Klasik eğitim formatından farklılaşmak suretiyle, sohbet ve karşılıklı bilgi paylaşımı atmosferinde geçecek workshop etkinlikleri çeşitli mekanlarda yapılacak ve eğitim duyurusu ile bilgi verilecektir. Etkinliklerimiz kahvaltı eşliğinde veya öğleden sonra kahvenizi içerken olabilir. Çünkü bizim için aslolan uzmanlarla karşılıklı sohbet havasında geçecek bu etkinlikte katılımcıların kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaktır.

Etkinliklerimizi takip etmek için üye olabilir ve/veya eğitim takvimini takip edebilirsiniz. Amacımız İK profesyonellerinin gelişimini sağlayacak etkinliler düzenlemektir. Bu kapsamda ihtiyacınız olan, sizlere katkı sağlayacağını düşündüğünüz eğitim ihtiyaçlarınızı Esra Kemer esra@ikpaylasim.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Teşekkürlerimizle

Her türlü soru ve iletişim talepleriniz için paylasim@ikpaylasim.com