Uluslar Arası Koçluk Federasyonu (ICF) üyesi profesyonel koç ve eğitmen. Türkiye Personel Yönetim Derneği (PERYÖN) üyesi olarak bir süre İnsan Kaynakları Çalışanları Meslek Standartları Belirleme komisyonlarında görev almıştır. Halen eğitmen ve profesyonel bir koç olarak Liderlik, İK Yönetimi, Koçluk, Yaşam Yönetimi, Vizyon Yönetimi gibi konularda vakıflar, eğitim merkezleri, üniversitelerde eğitim vermekte ve konferanslara konuşmacı olarak katılmakta olup 1000 saatin üzerinde eğitmenlik tecrübesi bulunmaktadır.

 İlk Yüksek Lisansını Kocaeli Üniversitesi’ nde İşletme dalında, İkinci Yüksek Lisansını Ankara Gazi Üniversitesi’nde Eğitim Yönetimi ve Denetimi dalında tamamladı. Son 7 yılı 18.000-36.000 personelli kamu kurumlarında Personel Planlama Yönetim, Mesleki Eğitim Geliştirme ve Koordinasyon birimlerinde Şube Müdürlüğü Görevlerinde Bulundu. 

40’a yakın konferans, seminer ve sempozyumun icra kurullarında proje lideri, moderatörü ve çalışanı olarak görev aldı. Yönetim ve Öğrenim üzerine Üniversitelerce kabul görmüş ve yayımlanmış Akademik Çalışmaları mevcuttur.