İKPAYLAŞIM İnsan Kaynakları Danışmanlık

Her türlü soru ve iletişim talepleriniz için paylasim@ikpaylasim.com... [Devamı]

POLDY İNSAN KAYNAKLARI YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

POLDY İNSAN KAYNAKLARI YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

POLDY, Türkiye’de ilk İnsan Kaynakları yazılımını yapan, sektörün öncü firmasıdır. Her geçen gün tecrübe ve uzmanlığının üzerine fazlasını eklemiş ve 23 yıldır sadece İK yazılımı yaparak alanında tartışmasız uzman firma konumunu perçinlemiştir.

Bugüne kadar çalıştığı firmalar ile uzun dönem devam eden ilişkiler, yüksek kullanıcı ve müşteri memnuniyeti POLDY’yi hep bir adım daha ileriye gitmek için teşvik etmiştir.

Her şirketin zaman içinde kendine göre bir gelişimi olmakta ve bu gelişim sürecinde gerekli program ve yazılımların şirkette kullanımı başlamaktadır. POLDY’yi ayrıştıran önemli noktalardan birisi de şirketteki yazılımlar ne olursa olsun en fazla bir bordro dönemi içinde tüm entgrasyonların yapılabiliyor ve kullanıma başlanabiliyor olmasıdır.

İçerik ve modüller ile ilgili olarak alınan geribildirimlerin tamamı, yazılımda herhangi bir fonksiyonun eksik olması değil aksine daha önce görmedikleri ve hayatlarını kolaylaştıracak özelliklere sahip olması yönündedir. Bu alanda aldığımız övgü ve teşekkürler de bizi gururlandırmaktadır.

POLDY’nin en güçlü yönlerinden bir diğeri de yazılım kullanılmaya başlandıktan sonraki hizmet ve destek sürecidir. 23 yıllık tarihimizde hiçbir müşteri cevapsız, sorunlar ile baş başa bırakılmamış, hızlı, samimi, çözüme yönelik hizmet ve desteklerimiz bize hep tavsiye yolu ile yeni müşteriler kazandırmıştır.

23 yıllık sektör deneyimimizi ve “%100 Türkiye şartlarına uygun” olarak kurumunuzun ihtiyaçlarına göre farklı uygulama seçenekleri ile geliştirmiş olduğumuz uygulamaları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Poldy İnsan Kaynakları Yazılım Çözümlerine dair tanıtım dosyasına aşağıda ulaşabilirsiniz.

Soru ve taleplerinizi için iletişim kurduğunuzda İKPAYLASİM üyesi olduğunuzu belirterek avantajlardan faydalabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Fenerbahçe Mah. Ahmet Mithat Efendi Cad., Süheyla Hn. Apt. No. 9/2 Kalamış, Kadıköy, 34726

Her türlü soru ve iletişim talepleriniz için paylasim@ikpaylasim.com