İKPAYLAŞIM İnsan Kaynakları Danışmanlık

Her türlü soru ve iletişim talepleriniz için paylasim@ikpaylasim.com... [Devamı]

TEK SEFERDE İŞ ARAMA

TEK SEFERDE İŞ ARAMA

Online iş aramanın yeni yolu Jobrapido yenilikçi yaklaşımı sayesinde şimdiden Avrupa’da en çok ziyaret edilen sitelerden biri ve dünyada da hızla büyümeye devam etmekte. Hergün iş ilanları veren sitelerde tek tek gezinmek yerine tek seferde Türkiye’ de yayınlanmış tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.


Google gibi bir arama motoru olan Jobrapido, hızlı ve kolay iş aramak için iş üzerine uzmanlaşmış bir araçtır. Sadece meslek ve konum girerek binlerce sitede yayınlanmış tüm iş ilanlarına ulaşılabilir.

Şirket ve istihdam büroları iş ilanlarını bir çok farklı sitede yayınlamakta. Jobrapido ile ise Türkiye’de şirket ve insan kaynakları sitelerinde yayınlanmış tüm iş ilanları arasından çok kolay bir şekilde arama yapılabilir.


Kullanıcılar eğer her gün iş aramak istemiyorlarsa mail yoluyla profillerine uygun tüm iş ilanlarından haberdar olabilirler. İş alarmı, meslek ve konum gibi kriterlere uygun çalışma olanakları ile kullanıcıları bilgilendirir.

 

İş arayan profesyonellerin zaman kazanması, iş ilanı kaçırmaması için kullanabileceği yeni platforma sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Sayfa sonunda yer alan bölümden iş  aramaya başlayabilirsiniz. Arayışta olan işin adını/pozisyon ismini veya içinde geçebilecek kelimeleri yazın, bölgeyi bir sonraki kutucuğa yazın ve ara tuşuna basın. Karşınıza çıkacak yeni sayfadan ilanlara başvurmaya başlayabilirsiniz.

 

Başarılarla dolu, gönlünüzce ilerlediğiniz  kariyer yolu dileriz.

 

Her türlü soru ve iletişim talepleriniz için paylasim@ikpaylasim.com