TEMMUZ 2010 ATAMALAR

TEMMUZ 2010 ATAMALAR

Dr. Metin Duran
Mazars/Denge Transfer Fiyatlandırması Bölümü Ortağı
 
05 Temmuz 2010
 
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi mezunu. Marmara Üniversitesi Finansal Hukuk’ta yüksek lisans ve doktora yaptı. Maliye Bakanlığı Gelirler Daire Başkanlığı tarafından Gelirler Başkontrolörlüğü’ne atandı. 2006’da Vergi Ortağı olarak katıldığı KPMG İstanbul ofisinde Transfer Fiyatlandırması Bölümü’nü kurdu.
 
 
Alp Önder Güler
Atos Origin Türkiye Genel Md. 
05 Temmuz 2010
 
ODTÜ İşletme Mühendisliği mezunu, yüksek lisansını Bilkent Üniversitesi’nde tamamladı. İş hayatına NCR’da başladı. DC Gartner Associates, Digital Equipment Corp, Microsoft Türkiye’de çalıştı. En son Cisco Türkiye’de Genel Müdür Yardımcısı’ydı.
 
Dr. Çiğdem Aşkın
Roche Basel’de Global Denetleme Müdürü 
05 Temmuz 2010
 
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Dr. Çiğdem Aşkın, Roche Türkiye bünyesinde Medikal Direktör ve Yürütme Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürdü.
 
Hakan Alp
Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı 
06 Temmuz 2010
 
1968 doğumlu olan Alp, 1989 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. 1991-1997 yılları arasında T. Garanti Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda çalışan Alp, 1997-1999 yılları arasında aynı bankada Eğitim Müdürü olarak görev yaptı.

 

2000-2003 yılları arasında Humanitas Doğuş İnsangücü Yönetimi A.Ş. bünyesine geçti ve Eğitim / Üst Düzey Yönetici Geliştirme / Mali ve İdari İşler / Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.

2003-2005 yılları arasında Tansaş Perakende Mağazacılık ve Tic. A.Ş. İnsan Kaynakları Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Hakan Alp, 2005-2006 yılları arasında ise Sütaş’da İnsan Kaynakları Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı oldu.

 
Yasemin Şener
Exelect Genel Müdürü 
13 Temmuz 2010

 

Şener, lisans eğitimini George Washington Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Columbia Üniversite’sinde Enerji Yönetimi ve Politikları üzerine yüksek lisans yaptı. New York, Hess Corporation’da ise kıdemli analist olarak çalıştı.

 

Nilay Karagülmez
Vodafone Türkiye Seçme Yerleştirme Müdürü 

19 Temmuz 2010
 
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar ile Fen Fakültesi Arşiv Çalışmaları Bölümü’nden mezun oldu. Daha önce Koray İnşaat, I.D.E.A. Danışmanlık, Duru Turizm ve Turkcell’de görev aldı. Karagülmez, Vodafone’a gelmeden önce Nortal Netaş’ta İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapıyordu.
 
Eray Kangal
Zurich Sigorta Hasar Grubu Genel Müdür Yardımcısı 
19 Temmuz 2010
 
ODTÜ İşletme Bölümü’nden mezun olan Eray Kangal, çalışma hayatına müfettiş olarak Garanti Bankası’nda başladı. 2003 yılında Garanti Bank International’a kıdemli müfettiş olarak atandı. Kangal, son olarak Zurich Sigorta Oto Hasar Direktörü olarak görev yapıyordu.
 
Semiha Demiral
Pizza Pizza Genel Müdür Yardımcısı 
19 Temmuz 2010
 
Hacettepe Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü’nden mezun oldu. Londra’da da işletme eğitimi aldıktan sonra uluslararası bir fastfood markasının operasyon ve franchising yöneticiliğini yaptı.
 
Yener Baykal
Virgin Megastore Türkiye Grup Kategori Yöneticisi 
19 Temmuz 2010
 
İş hayatına Bayındır Holding’te başlayan Yener Baykal, daha önce D&R ve Bimeks gibi mağaza zincirlerinde satınalma-kategori yönetimi pozisyonlarında görev aldı.
 
Dilge Dogan
PlusOneMinusOne Organizasyonel Gelişim Direktörü 
22 Temmuz 2010
 
Kanada York Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünden mezun olan Dogan, yüksek lisansını Londra Üniversitesi Örgütsel Davranış bölümünde tamamladı. Dogan, bundan önce, AirTies Kablosuz İletişim’de insan kaynakları biriminin kurulumu ve insan kaynakları süreçlerinin oluşumu ve takip edilmesinden sorumluydu.
 
Hakan Erenoğlu
Yataş Operasyon Genel Müdür Yardımcısı 
27 Temmuz 2010
 
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu Erenoğlu, daha önce Omsan’da Operasyon Müdürü olarak görev yapıyordu. 
 
Erdinç Geçener
Yataş Kayseri İşletme Direktörü 
27 Temmuz 2010
 
Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu Geçener, 1999 yılından bu yana Yataş’ta görev yapıyor.
 
Gürbüz Ateş
Yataş Ankara İşletme Direktörü 
27 Temmuz 2010
 
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümü mezunu Ateş, daha önce Vefateks’de Genel Müdür Yardımcısıı, Duvanlestorg’ta ise Genel Müdür olarak görev aldı.
 
Hasgül Koçyiğit
Yataş IT Direktörü 
27 Temmuz 2010
 
Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Koçyiğit, iş hayatına 1986’da başladı.
 
Mehmet Ergül
Yataş Finansman ve Mali işler Genel Müdür Yardımcısı 
27 Temmuz 2010
 
Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. 2004 yılında Yataş bünyesine Muhasebe Müdürü olarak katılan Ergül,Yataş’tan önce Tepe Home’da Mali İşler Müdürü olarak görev yapıyordu.
 
Serdar Mehmet Kutluca
Yataş İnsan kaynakları ve Kalite Sistemleri Direktörü 
27 Temmuz 2010

 

İstanbul Üniversitesi İşletme bölümün’den mezun oldu. Kocaer Grup, Doğan Holding Ditaş’ta görev aldı. Kutluca, Yataş’a gelmeden önce The Green Lemon Mando’s Türkiye’de İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemleri Müdür’ü olarak görev yapıyordu.

 
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümü mezunu Ateş, daha önce Vefateks’de Genel Müdür Yardımcısıı, Duvanlestorg’ta ise Genel Müdür olarak görev aldı.

 

 

 Atama haberleri www.yenibiris.com’dan alınmaktadır.