Profesyonel is yaşantısına 1999 Fizik ve İngilizce öğretmenliği yaparak başladı. Akabinde kariyer hedefi doğrultusunda KVK’ da satış ve pazarlama departmanında çalıştı. İnsan Kaynakları ile tanışması 2002 yılın... [Devamı]

Türkiye’den ve Dünyadan Bilgi & Deneyim Paylaşımları, B2B Sektör Buluşmaları DÜNYA İŞ PROSESLERİ KONGRESİ’nde!

Türkiye’den ve Dünyadan Bilgi & Deneyim Paylaşımları, B2B Sektör Buluşmaları DÜNYA İŞ PROSESLERİ KONGRESİ’nde!

Günümüz iş dünyası ekosisteminde kurallar yeniden yazılıyor. Yeni dönemde küreselleşmenin söylemden çok eylem içerisine geçişini her gün daha fazla görüyor ve Türkiye ekonomisi olarak fazlasıyla hissediyoruz.

Sınırların kalktığı ekonomik düzlemde olamazsa olmazların başında iş birliği geliyor. Bu nedenle sağlam işbirlikleri başarıyı da beraberinde getiriyor. Yeni dönemin formülü; İyi bir ekip, sağlam network, güçlü iş birlikleri…

Bu kongrenin amacı; dünya genelinde firmaların ve kurumların en iyi sonuçlara ulaştığı başarılı iş modellerinin içerdiği proseslerin katılımcılarla paylaşılmasıdır. Bununla birlikte birçok uluslararası, yerel işletmelerin ve yeni girişim fikirlerinin işbirliği sağlayabileceği bir ortam yaratılması hedeflenmektedir.

Neden Azerbaycan ile başlıyoruz?Azerbaycan devleti ve şirketleri üretim / hizmet alanlarında ekonomik büyüme için yatırım ve iş ortaklıkları adına diğer sektörlerde yeni arayışlara girmeye, yeni iş süreci anlayışı geliştirme ihtiyaç duymuştur. Bu sebeple kongremiz Azerbaycan Devleti ve Türkiye’nin Bakü Büyük Elçiliği tarafından desteklenmektedir.

Her Yıl Bir ÜlkedeDünya İş Prosesleri Kongresi’nin ilki 7-8 Ekim’de Bakü’de gerçekleştirilecektir. Bu kongre kapsamında her yıl başka bir ülkede yeni iş fırsatları yaratılmaya ve iş proseslerinde dünyadan en iyi uygulamalar paylaşılmaya devam edecek.

60 + konuşmacı, 6 Zirve, 3 Zirve Salonu, 14 Workshop Odası, 4 Sosyal Etkinlik, 1000 m2’nin üzerinde fuar / sergi alanı bu kongreyi Azerbaycan ’ ın başkenti Bakü’de Hilton Hotel ’de gerçekleştireceğiz.

Neden Katılmalısınız?
Stabil ekonomileri fırsata çevirmek sloganıyla yola çıktığımız bu kongre, Azerbaycan – Türkiye arası iş yatırımları ile girişimcilik alanlarında iş ağı oluşturacak, istihdam artışı ve gelişen iş süreçlerinin kurgulanmasını sağlayacaktır.

Sponsor firmalar, Azerbaycan başta olmak üzere dünyadan birçok şirket / kamu kurumu ile tanışma ve işbirliği ortamı yakalayabileceği 14 farklı workshop odası kongre alanı içerisinde bulunmaktadır.

Diğer Bilgiler Kongrenin tüm detaylı bilgileri www.worldbpc.org web sitesinde yayınlanmaktadır.

————

İKAGED İnsan Kaynakları Gelişim Derneği Yönetim Kurulu üyesi olunmasından dolayı İKPAYLASİM Üyelerinin katılım taleplerinde indirim yapılacaktır. Lütfen detay bilgi için Esra Kemer TÜLÜ esra@ikpaylasim.com ile iletişime geçiniz.

Stand, sponsorluk talepleriniz için esra@ikpaylasim.com – ekemertulu@ikaged.org ile iletişime geçebilirsiniz.

Esra Kemer TÜLÜ

İK Danışmanı – Kariyer Danışmanı

İKAGED Yönetim Kurulu Üyesi

Profesyonel is yaşantısına 1999 Fizik ve İngilizce öğretmenliği yaparak başladı. Akabinde kariyer hedefi doğrultusunda KVK’ da satış ve pazarlama departmanında çalıştı. İnsan Kaynakları ile tanışması 2002 yılındadır. Koçbank’ ta kısa süreli şube deneyiminin ardından İnsan Kaynakları & Eğitim departmanında aldığı görev DHL İnsan Kaynakları Departmanı’ na geçmesiyle sonlandı. TEB İnsan Kaynakları & Eğitim departmanında başlayan görevi İnsan Kaynakları Bölge sorumlusu olarak devam etti. 2010 başından itibaren, insan yönetimi alanında çalışan ve İK ile ilgili "nitelikli ve doğru" bilgiye erişmek isteyen profesyonellerin buluşma ve paylaşım noktası olmayı amaç edinen www.ikpaylasim.com İnsan Kaynakları Bilgi Paylaşım Platformu’ nu kurmuştur. İk profesyonellerinin mesleki gelişimini sağlamak üzere eğitimler düzenleyip, kurumsal eğitim, danışmanlık hizmetlerini veren ve çeşitli paylaşımlarla ik profesyonellerinin gelişimlerini desteklemeye devam etmektedir. CV Check Up ile özgeçmiş danışmanlığı yaparak profesyonellere özgeçmişlerinin hedeflerine ve özgeleceklerine uygun yazılmasını sağlayarak, kariyerlerinin gelişimini sağlamak adına profesyonellere kariyer danışmanlığı hizmeti vermektedir. Çalışmalarında aldığı koçluk eğitimi ile koçluk becerilerini de kullanmakla birlikte, kariyer koçluğu da yapmaktadır. Peryön’ de eğitimlerin gerçekleşmesi için yapılan çalışmalarda gönüllü olarak çalışmaların yanında Meslek Standartları Projesinin yürütülmesi ve bitirilmesini sağlamıştır. İK mesleklerinin tüm çalışmalarının yürütülmesi yanında 4 meslek standardı yine proje dâhilinde yazmıştır. Çeşitli kurumlarda İnsan Kaynakları ile ilgili konularda eğitim vermeye devam etmekle birlikte organizasyonun yapılanması projelerinde İnsan Kaynakları danışmanı olarak yer almaktadır. Üniversitelerde ve çeşitli platformlarda CV yazma, Kariyer Hedefi belirleme gibi çeşitli kariyerle ilgili konularda eğitim vermekte, gençlerin iş arayışı sürecini desteklemektedir. Amacı mesleğin gelişimini sağlamak olan İKAGED – İnsan Kaynakları Gelişim Derneğinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir. 1977 doğumlu, Esra Kemer Tülü, 1999 yıllı Marmara Üniversitesi – Atatürk Eği. Fak. Fizik Öğretmenliği bölümünden mezun, Oğuz & Mira’ nın annesidir.