www.ikpaylasim.com bilgi paylaşım platformu olup, bilgi ve deneyimlerin çeşitli yollarla paylaşıldığı bir bilgi platformudur. Her türlü paylaşımınız ve katkınız bizler için çok önemli ve değerlidir. Paylaşımlarınızı hazırlarken, yorum yaparken ve soruları cevaplarken çok sayıda okuyucusu olan bir topluluk içinde bulunduğunuzu ve sizin de bu topluluğun bir üyesi olduğunuzu lütfen unutmayın.

 

Portale üye olan kullanıcılar ek olarak bazı başlıkları görüntüleyebilmekte ve kullanabilmektedir. İnsan kaynakları alanında kullanılan formlar, prosedürler vb. üye olan kullanıcılarımıza özel yayınlanmaktadır. Üyelerimiz ayrıca talepleri doğrultusunda sitede sürekli yazar veya içerik sağlayıcıda olabilmektedirler.

 

Düşüncelerinizi birbirimizi rahatsız etmeden paylaşabileceğiniz internet sayfamızı en kaliteli şekilde sunmak ve yasal hakları korumak için bazı içerik sınırları ve kullanım şartlarımız bulunmaktadır. Daha iyi hizmet vermek ve rahat, temiz ve pozitif içerikli bir platformda bilgi paylaşmanızı sağlamak amacımızdır.

 

Üyelik sözleşmesinde belirtilen unsurlardan birinin veya birkaçının hataen sitemizde yer aldığı durumlarda bizleri uyarmaktan kaçınmayınız.(İletişim sayfasından site yönetimi ile irtibata geçiniz

 

Sizde İ.K. alanında bilgiye daha kolay ulaşmak ve yazmak isterseniz sitemize üye olarak paylaşımlarınız için ilk adımı atabilirsiniz. 

 

   Teşekkürlerimizle

   www.ikpaylasim.com