Av. ALPER YILMAZ Avukat

 

1979 yı

lında Ankara'da doğdu. Lise öğrenimini Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi’nde tamamladıktan sonra, 2001 yılında Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu.

Sırasıyla Arthur

Andersen ve Ernst Young firmalarında uzman avukat olarak görev aldı. 2004 senesinden bu yana serbest avukat olarak görev yapmaktadır.

Devamını buradan okuyabilirsiniz…

 

 


 

 

 

ARTEMİZ GÜLER –  İnsan Kaynakları Yöneticisi


Liseyi İzmir Fen Lisesi'nde, lisansını İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde, yüksek lisansını ise yine aynı üniversitenin Mühendislik Yönetimi programında tamamladı. 2004-2005 yılları arasında e-MBA yapti.


Devamını buradan okuyabilirsiniz…

 

 


 

 

BARIŞ ERDEM –  Sosyal Güvenlik ve İş Mevzuatı Danışmanı


Kabataş Erkek Lisesini bitirdikten sonra, Trakya Üniversitesi işletme bölümünde lisans eğitimi  tamamlamış, Atasay Kuyumculuk, Siemens gibi firmalar ile      inşaat sektörü gibi farklı alanlarda  faaliyet gösteren şirketlerin Personel ve İnsan Kaynakları bölümlerinde yönetici pozisyonlarında  görev almıştır.


Devamını buradan okuyabilirsiniz...

 

 

 

 


 

 

 

 

BERRİN BAYRAKTARİnsan Kaynakları Danışmanı

 

1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nden Psikolojik Danışman olarak mezun olan Berrin Bayraktar, profesyonel iş yaşamına Yönetici Adayı olarak katıldığı Garanti  Bankası’nda başladı. Yetişkin eğitimi ile başlayan kariyerini sırasıyla organizasyonel gelişim ve insan kaynakları yönetimi alanlarında uzmanlaşarak sürdürdü.

Devamını buradan okuyabilirsiniz….

 

 


 

 

ÇAĞLAR ÇABUK Eğitmen, Profesyonel Koç, Mobing Uzmanı

 

Çağlar Çabuk, 1972, İstanbul doğumlu. Çalışma yaşamına 1992 yılında Samtas A.Ş.’nin personel bölümünde başladı.  2008’de ise, is hayatının on altı yıllık ilk bölümünü “İnsan Kaynakları Müdürü” olarak çalıştığı Standard Bank Plc Türkiye Temsilciliği’nde noktaladı

Çağlar Çabuk, İş Etiği ve Mobing, Profesyonel Koçluk ve kişisel gelişim konularında verdiği eğitimlerin yanısıra bireysel / kurumsal koçluk ve mobbing konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir

 

Devamını burdan okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 


 

 

ERDEM YOLDAŞİK Müdürü

1976 ‘da İzmir’de doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Erdem Yoldaş, sırasıyla Akdede Group, Özdilek İzmir Alışveriş Merkezi, BTM A.Ş. ve Pepsi Bottling Group ‘ta yaklaşık 10 yılı aşkın bir süre boyunca Personel ve İnsan Kaynakları alanında yöneticilik yaptı.

Devamını buradan okuyabilirsiniz….

 


 


MERVE TEPELİ YÜRÜTEN İş Psikoloğu


1976 yılında İstanbul'da doğdu. Lise öğrenimini Ahmet Şimşek Koleji'nde tamamladıktan sonra, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji  Bölümü'nden mezun oldu.

Kognitif ve Davranışçı Terapiler, Aile ve Çift Terapileri, Cinsel İşlev Bozuklukları ve Tedavileri eğitimlerini tamamladı. İstanbul Üniversitesi  Tıp Fakültesi Psikoloji  Laboratuarında 3 yıl boyunca Psikolojik Testler üzerine eğitim aldı.


Devamını buradan okuyabilirsiniz….


 


 

 

 

 

MUSTAFA YÜCELGEN Eğitmen, Danışman


 

1995 İtü Matematik Mühendisliğini bitirdi.1995’de atıldığı profesyonel yaşamında sırasıyla bilgisayar bakım ve satışı, sunucu ve network kurulumları, sistem  mühendisliği, eğitmenlik gibi çeşitli işler yaptı. 1998 yılında girdiği Koç grubunda Koç Sistem ve Koç Bryce şirketlerinde çeşitli kademlerde eğitimci ve yönetici olarak  görev yaptıktan sonra 2003 yılında kendi firması, Karma Eğitim Hizmetlerini kurdu.

 

 


 

 

Şakir Gülsever

ŞAKİR GÜLSEVER Yönetim Danışmanı

 

Şakir Gülsever, ANKARA İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi-İşletme Muhasebe Bölümünden Mezun olduktan sonra Çeşitli Şirketlerde Muhasebe Yöneticisi olarak Görev yaptıktan sonra 1987 Yılında SABAH ve ATV Grubu Muhasebe Müdürü ve Mali İşler Koordinatör Yardımcısı olarak 1992 yılı sonuna kadar görev yaptı. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir belgesine sahip olarak grup şirketlerde görevine devam ederken 1993 yılı başında Grubun İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü görevine atandı,


Devamını buradan okuyabilirsiniz…

 

 

 

  

 

 

SALİH TURHANLAR Eğitmen

 

 

16 yıllık çalışma yaşamının tümünü eğitim faaliyetleri ve eğitsel yayınlarla ilişkili çalışmalarda geçirmiştir. 4000 saati aşkın bir eğitimci/danışman deneyimine sahiptir.

 

Devamını buradan okuyabilirsiniz…

 

 

  

 

 

ŞÜKRAN BALABAN Eğitmen

 

1977 Artvin doğumlu olan Balaban, İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği mezunudur.Profesyonel iş hayatına 2003 yılında Güney Afrika kökenli bir İngiliz bankası olan Standard Bank Plc.’nin İstanbul Temsilciliği’nde İdari İşler bölümünde başlamıştır.

 

Devamını buradan okuyabilirsiniz…

 

 


 

  

 

 

 

 

 

YEKTA ÖZEZER – Eğitmen, Eğitim Danışmanı

 

Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden (BSc) 1987 yılında, British Council Bursu ile okuduğu Strathclyde Business School’dan (Glasgow) 1990 yılında Mali İşler alanında Lisansüstü derecesini (MSc in Finance) almıştır.
Devamını buradan okuyabilirsiniz…

 

 

 

—————————————————

 

 

 

TÜM YAZARLARIMIZA UZMANLIKLARI İLE İLGİLİ KONULARDA SORULARINIZ İÇİN [si-contact-form form='1']

 

———————————————————————————————————————————————————